Rüyada Siyah Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Şemsiye Görmek; rüyasında yağmur yağarken, yağmurdan korunmak için şemsiye açtığını gören kişi için bu rüya sıkıntılı bir dönemde yardım alınacak bir kişinin varlığına işaret eder.” 

Rüya sahibinin düşlerinde güneşli havalarda elinde bir şemsiye ile yürüdüğünü ve bu şemsiyeyi açtığını görürse, hiç beklemediği bir anda eline geçecek bir fırsatı iyi değerlendireceğine ve bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüyasında bir dükkana girerek şemsiye satın altığını görmek ise; sıkıntılı bir dönemden geçen rüya sahibinin çevresindeki ona değer veren dostlarından bu sıkıntılarını çözebilmek için yardım göreceğine işaret eder. Rüyada kırık şemsiye görmek ise hiç beklemediği bir anda dost bildiği kişiler tarafından arkadan vurulacağına ve ihanetle sarsılacağına işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya tam bir yıkım kabul edilir. İhanete uğrayacak ve bu rüyanın etkisinde kalacak demektir. Kişi rüyasında bir çok renklere sahip bir şemsiyeyi elinde sallayarak yürüyor ise, hayatını renkli ve pervasız bir şekilde yaşayarak kafasına hiçbir şeyi takmayacak ve tasasız bir kişi olacak demektir.

Rüyada siyah şemsiye görmek; rüyasında siyah renkle bir şemsiye gören kimse, iş hayatında büyük ayrıcalıklar sahibi olacağına işaret eder.

Aynı zamanda siyah şemsiye; iş hayatında elde edilecek kazancın doğru yatırım yağılması durumunda geleceğini güvence altına alacağına da vurgulamaktadır. Sağlık sorunları yaşayan bir kimse rüyasında mavi renkte bir şemsiye görür ise; bu rüyanın manası, en kısa sürede bu sıkıntılarından kurtulacağına ve hastalıklarına şifa bulacağına delalet eder. Huzur ve bolluk içinde geçecek bir ömrü temsil etmektedir bu rüya. Rüyada kırmızı şemsiye görmek; şık olan ve herkesin gözünün üzerinde tüm dikkatleri hep kendinde toplayan bir kişiye işaret eder. Toplum içinde çok sevilen ve saygı duyulan bir kimse olacağına da işaret etmektedir. Güneş altında şemsiye açtığını gören bir kimse, aşk hayatında çok hızlı bir dönem geçirecek demektir. Rüyada şemsiye görmek islami açıdan Allah yolunda olacak bir kimseye işaret etmektedir.